Hyinek

Rozlišení obrazovky po zapnutí počítače, jak to vlastně funguje?

Mám problém, a ani nevím s čím. Od doby co jsem nainstalovala Tablet, jse mi počítač zapíná a načte se v nevyšším rozlišení, takže při každém zapnutí Pc předelávám rozlišení. Ptala sem se už lidí a přeli mi, že jsou dvě možnosti. První- k tabletu chybí nějaké doplňly. Druhá- počítač se načítá v nouzovém stavu. Co si myslíte vy? a dyštak napište návod, jak si s tím poradit. Děkuji
Doplňuji:
Jo měls pravdu, skusila, jsem prolézt nějké ty doplňující programy k tabletu a když, je zapnu, přepne jse rozlišení. takže je to tím tabletem, ale nevím jak to tedy dát zpátky, kde nastavit, aby se rozlišení nepřizpůsobovalo tabletu? dík

Nejlepší odpověď
Myšák V.

V nouzovém stavu se počítač nezapíná.Stav nouze pro počítač znamená to,že to rozlišení je právě nejmenší a zapíná pouze komponenty která potřebuje pro nezbytně nutný chod HW.
Chybu bych spíš viděl na konflikt mezi tabletem a obrazovkou.Zkus se juknout na rozlišení tabletu a obrazovky.Počítač může jako primární určit právě ten tablet.A to pak dělá bordel.