3l

Rozlišení?

Jde nějak změnit rozlišení už u staženého filmu?? Možná je to blbost, nevím tak se ptám…Dík za odpověd

Nejlepší odpověď
Hlada

Myslím, že to nepůjde bez rekomprese, pokud je to avi. To zvládá např. AVI ReComp. Kvalita se ale zhorší. Vzhledem k dostupnosti filmů na netu bych byl spíš pro stažení v takovém rozlišení, jaké potřebujete.

Další odpovědi
Lenjička

Ano jde to. Třeba v programu VLC Player. Je to nejlepší přehrávač, který přehraje všechny formáty a má spoustu možností.
Když v něm spustíte film, kliknete pravým tlačítkem na obraz, zvolíte Video, Poměr stran… A vyberete si 16:9, 4:3, 5:4, 1:1 … atd.