Hammy

Rozklikávací odkazy

Jak docílím třeba toho že potřebuju, aby nějaký odkaz byl rozkliknut několika lidmi ? Popř. třeba na který stránky můžu dát ten odkaz, kde by byli lidi schopný jen ten odkaz rozkliknout a potom klidne zase vypnout?

http://maniapla­y.eu/?id=8181

Odpovědi

Myslím že tuhle stránku nemá cenu ani řešit.. smrdí to podvodem, protože to nemají nijak zabezpečený proti podvádění. Teď jsem si tam naklikal 60 kreditů.

Teď k otázce.
Když já potřebuji pomoct s podobnou věcí tak se vždy obrátím na známé.

  1. poprosím lidi na FB… v mojim případě to je potencionálních 40 kliknutí.
  2. jdu na diskuzní fora kde mě lidé znají a vím že mě pomohou, to je cca dalších 40 kliknutí
  3. nikoho s tím neotravuji a přes proxy servery si to naklikám sám. :)
  4. pak je tu ještě možnost obcházet fora/weby/chaty a tam ten odkaz spamovat. On se nějaký zvědavec podívá co tam je.

Namy

Jsou taky takový nějaký podobný stránky jako tato od STEAMU ?