maruš

Rozkládací postel.

Máte,prosím,někdo zkušenost s postelí HEMNES z Ikea? Nebo existuje nějaká jiná tohoto druhu?

Odpovědi
Mc Merkurion

jen tu nejlepší;prohlížel jsem hodně nábytků,ale podobnou rozkládací v této ceně jsem nikde nenašel (v Ikea maj teda asi ještě dvě podobný,ale o něco dražší)

Sonka Pop

Ahoj – za mě asi takhle… já jsem docela dost vyhazená proti těch ikea výrobkům, protože to pro mě není kvalita. Pokud hledáš kvalitní pohovku, dávám tip na shop https://www.skan­fort.cz.

Pajka.111

No, taky nejsem pro nákup nábytku tady v těch velkoprodejnách. Co mě ale zaujalo, je ten Skanfort. Ty už sis tam něco koupila?

SuzanKa

Co je to za obchod? Koukala jsem na jeho web a má být na Praze 9…? Je to on? Já jen, že tam jezdím poměrně často a nějak si nejsem vědoma toho, že bych o něm věděla…