Altair-AC

Rozjede mi počítač tuto hru bez sekání?(Zbytek v popisu)

Mám počítač s těmito parametry:
Intel i3 3240cpu 64bit windows10 4gb ram

A hra potřebuje minimálně tolik:
OS:Windows 7
Processor:2 GHz Intel Dual Core Processor
Memory:4 GB RAM
Graphics:Nvidia & AMD (512MB VRAM)
DirectX®:9.0c
Hard Drive:31 GB HD space
Sound:DirectX 9.0c compatible

Ale doporučuje se prý :
RECOMMENDED:
OS:Windows 10
Processor:2.3 GHz Intel Quad Core Processor
Memory:8 GB RAM
Graphics:Nvidia & AMD (1GB VRAM)
DirectX®:9.0c
Hard Drive:45 GB HD space
Sound:DirectX 9.0c compatible

Zajímá mě ,jestli se mi to nebude sekat,pokud ano tak to nemá smysl stahovat …Já se totiž moc v PC nevyznám ,předem moc děkuji …

Nejlepší odpověď
jáára

Procesor v pohodě, ten se C2Q vyrovná, paměti by taky mohlo být 8GB, ale budiž.
Nevím co máš za grafiku, ale i Intel HD Graphics dokáže docela dobře akcelerovat…
Odpověď je ANO.

Další odpovědi
Muffz

Na nízké detaily se ti PAYDAY 2 určitě sekat nebude.

ge0rge – Chyby na disku můžou být, ale je absolutní blbost na hry brát SSD, každé HDD s 7200 rpm, v podstatě i 5400 rpm, bohatě stačí. HDD se seká, když jsou vadné sektory nebo když se jedná o víc než starý HDD. Hry nevyužijí potenciál SSD, navíc je velkou nevýhodou poměr kapacita – cena. Jen se budou rychleji načítat mapy a lokace, při samotné hře ale žádný rozdíl není. Vyhozené peníze.

anonym

bohužel neuvádíš důležitou informaci, a sice jakou máš grafickou kartu. Budu tedy předpokládat že máš nějakou jinou grafickou kartu než integrovanou na základní desce od Intelu (nVidia či AMD/ATI). Pokud je tento předpklad správný pak ti to pošlape plynule, nároky jsou to velmi nízké.

Důležité je v případě že by ses se zadrháváním hry setkal rozpoznat zda jde o problém pevného disku (tak se projevuje zadrhávání občasné zdánlivě bez ohledu na složitost scény) nebo problém grafické karty (tak se projevuje pokles FPS ve složitějších scénách). Pokud je to problém grafiky existuje jednoduché řešení, v nastavení hry znížit kvalitu textur a povypínat náročné zkrášlovací efekty jako třeba antialiasing hran. Pokud zadrhávání způsobuje disk, pak prakticky jediným účinným řešením je koupit místo něj SSD a vyměnit jej.