Mjtnlvr

Rozjede Asus F550VX-DM604T PUBG (Playerunknow­n's Battlegrou­nds)?

Mám poměrně nově notebook Asus F550VX-DM604T a moc nerozumím těm parametrům, jen jsem si chtěla koupit PUBG ale bojím se, že to na tom nerozjedu. Utáhne to ten notebook?
Tady jsou nějaké ty parametry https://m.heu­reka.cz/notebo­oky/asus-f550vx-dm604t/specifikace/
Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Klendy

Pokud si hru koupíš přes Steam platí 14dní záruka vrácení peněz (pokud nepřekročíš 2 hodiny hraní).

Myslím že notebook by hru rozjel na nějakých 40–50fps na nejmenší detaily.
Při zmenšení rozlišení by se určitě dosáhlo vyššího fps.