Avatar uživatele
reika

Co dělat, aby se sama od sebe neměnila navolená čísla TV programů?

Dobrý den. Měli jsme navolená čísla televizních programů a teď v poslední době se 2× sama změnila. Proč se to tak stalo? Nevíte, co udělat, ať k tomu nedochází? Mám TV LG 42 LS 5600. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pravidelně se vysílání aktualizuje, přibývají nové programy, takže se posouvají.

Primu jsem měla pod č. 4, teď ji mám jako č. 5, přibyla další Nova + 1 hodina, objevila se před Primou..

Stejně se objevily i nové stanice, takže čas od času se číslování mění.Objevila se stanice Senzi, další Rebel atd.

Už jsem o tom někde psala, že jsem si pustila televizi kolem půlnoci, objevil se nápis, že se programy aktualizují. Chvíli to trvala, pak naskočil program.

Co udělat? Jedině si ručně přesunout programy, nebo možná nastavit či zrušit automatickou aktualizaci. .

Jak jsem napsala, aktualizace probíhá sama a nová stanice se zařadí k původní stanici.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No já nevím. U mně k samovolnému posunu nikdy nedošlo, dokud jsem si sám automatickým laděním nevyhledal další stanice. Nemám ale LG, možná tam to funguje jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Také se mi nikdy nestalo, že by se navolená čísla TV programů změnila. Mám nastavenou automatickou aktualizaci a pokud přibude nová stanice, automaticky se zařadí jako poslední a já si ji pak zařadím dle libosti. 🙂
Čísla navolených programů by se mohla změnit jen novým nastavením.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek