Rozhodnete za mne?

Dnes mám jet na noční směnu a můžu si vybrat pouze ze tří možnosti. V kolik bych měl, podle vás, překročit vrátnicí?
Doplňuji:
Jsem pro demokratické hlasování a dám na většinu. Tak ahoj zítra! 🙂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Luxx

V 18.00

co nejdřív, ať máš více svátečních hodinových příplatků :)

Další odpovědi
anonym

Ve 22.00

Rozhodnout se musíš sám,jak my můžeme za tebe rozhodovat?
Ty nevíš od kolika máš začátek směny?Bývá od 22hodin,ale vrátnici nepřekročíš,můžeš jen projít okolo ní.

Adula.57

V 18.00

redy

Ve 22.00

Když noční tak jedině 22.00 Kdybys šel dřív tak to není noční 🙂 Ale nějaká prodloužená směna,nebo by si šel dřív dom?
Stejně je lepší jít v těch 22:00

ReHu

V 18.00

Doplňuji:
Ať to máš co nejdříve za sebou a zítra ještě něco stihneš.
Co budeš ale dělat, když bude hlasování nerozhodně? 🙂

sunchAtor

V 18.00

JájsemRaibek

V 18.00

Nevím jestli děláš 12ky, 8čky, ale doporučuji v 18:00

klumprt

Ve 20.00

Protože to ještě nikdo přede mnou nedal 🙂

marci1

V 18.00

Velmi těžké rozhodování. 🙂 Třeba v 18,00 a budeš to mít dřív za sebou a můžeš se krásně vyspat ještě v noci.

gecco

V 18.00

A ráno si ještě můžeš před Odpověďmi schrupnout…
😉