Rozhodne váš volební hlas o budoucnosti v Absurdistánu?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, jak výraz Absurdistán chápete.

  1. Koncem 20. století jako Absurdistán nazývaly bývalé země Západu – nejen ČR, ale i ostatní země východnho bloku.
  2. Nebo jste se inspiroval filmem Absurdistán?
  3. Obecně absurdistán, stát, který špatně funguje, bují korupce atd.

Ad 1 – ad 3.
Často to tak bohužel je. Kolik stran se uchází o přízeň voličů? Jde jim opravdu o blaho lidí, nebo o sebe? Zástupci stran si voliči kupují nejen svými sliby. Jsou předvolební boje vždy čestné?

Sliby jsou stále chyby – každý si může dosadit, jak to všechno vidí.

Ad 2. – film neznám, takže nevím, jak to v filmovém Absurdistánu vypadá.

Můj hlas zřejmě nerozhodne o budoucnosti tak, jak si přeji.

V politice někdo jezdí vlevo, jiný vpravo,… nebo í na kolotoči – kdo vyhraje?

Nebo platí, že „kdo sežene více peněz na volební kampaň, zvítězí, neboť voliči nabudou pojmu, že je dokáže sehnat i pro ně.“ Jan Sobotka

Další odpovědi
ivzez

Já volím v ČR…

Drap

Můj ne

marci1

Rozhodne o budoucnosti republiky „KAPR“ (zkratka) : Kocourkovské absurdistické pivokratické republiky. 🙂
http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Kocourkov