Avatar uživatele
nabubindes

Rozhodl jsem se koupit si novou motorku, co by jste mi doporučili? Mám wildstar

Doplňuji:
wildstar 1600ccm r.v.2001, láká mně změna nějaký silný naháč myslel jsem na v-max ten se mi moc líbí… jen bych ho chtěl nejdříve projet, to by snad dnes nemněl být problém???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

A co takhle XV 1700 Warrior,bo­hužel nepíšete proč nejste s Wildstarem spokojen,ani jaký máte obsah a rok. Ani co by jste tak nějak chtěl.....
Doplňuji:
Jo a mimochodem motorkáři používají výraz motocykl,ne motorka…:-D Jinak moje srdcovka je Kawasaki Vulkan 1500

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Vmax je supr masina,4valec do V ,ma skvely tah,ale ram jaksi pokulhava za motorem.. Co takhle 4Vál ř. B-king s motorem Busa nebo 2V napric -Guzzi? Zalezi jestli chcete jezdit maximalky nebo jestli Vam jde o nemit to co ma kazdy druhy..
Tak to upresnete co uprednostnujete

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nabubindes

jde o změnu ne o nespokojenost s mašinou, jezdil jsem více moto,JAWA 50,250,350,500, Virago1100, gsx1400, M1800R, wildstar1600, v-Max1200, Vulkan1500, nový v-max1700 mne zaujal líbí se mi jako kus, stroj,technika, já upřednostňuji pohodovou a bezpečnou jízdu, je pravdou, že z pohledu druhého to tak nemusí vypadat, jako každý i já mám za sebou pády. Ani jeden jsem NEZAVINIL! Jezdím zásadně sám pokud v tandemu tak velmi opatrně a pomalu. B-King prohlížel jsem ho na net ale ani neznám nikoho kdo ho má, pro zkušenost… motorek je tolik, že když to prohlížím tak bych chtěl každou třetí, ještě štěstí, že musím ke všemu přirovnávat svoji postavu ta se ke všemu nehodí, vypadal bych na určitých značkách jako vosa na bonboně…

před 5031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak to jo,dle mého když už naháč,tak jedině Yamaha V-MAX 1200, no myslím,že když tam přijedete na Vašem Wildstarovi,tak Vás majitel nechá klidně projet…

před 5032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nabubindes

v-max je 1700ccm

před 5032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Jasně,ale 1200 je taky,já jsem si to neuvědomila,že chcete silnější obsah,já znám jenom 1200 na mě je už 1700 moc a taky je to novinka,,,mám mimčo,takže motorku jsem už tak dva roky ani pořádně neviděla…

před 5032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava