Avatar uživatele
whiy

Rozešli jsme se po 4 letech s přítelkyní a ona si teď užívá s kdekým, nevím zda se z toho někdy vyhrabu, co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4791 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

k Sajmonově odpovědi je třeba doplnit – nesnažit se najít si novou hned teď a za každou cenu. Nové partnerky sloužící coby „náplast“ na rozchod nefungují, natož pak vztah s nimi. Věnujte se tomu, co Vás těší, choďte hodně do společnosti, na pivo, ono to přejde. Žádná ženská nestojí za trápení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Určitě to přejde,ale až po čase,každý si tím prošel,chce to čas.Organismus zažívá šok a stres,musí se s tím vyrovnat.Choďte mezi přátele,pomůžou Vám se z toho dostat.Hlavně se snažte s ní nepotkávat!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SajmonModer

Najít si jinou partnerku, zapomenout a vyhodit všechny krámy co Vám ji připomínají!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
funky

Trvá dlouho než to přejde. Někdy i roky. Záleží jaký jste měli k sobě vztah. Ale určitě omezit veškerý kontakt s ní. Zapomenout. První týdny na ni budeš myslet každý den, časem si vzpomeneš párkrát do týdne a pak jí jednou za rok pošleš smsku k narozkám… a je to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jak se říká:HoĎ to za hlavu a podívej se po jiné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
whiy

pokaždé když ji vidím, tak mě to srazí na kolena a jsem zase na začátku, snažím se ji nepotkávat, ale někdy se prostě potkáme, už je to 2 měsíce, ale jako by to bylo včera..

před 4791 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek