Littl3

Rozeberete rychleji mobil starý před 100 lety nebo nový ?

Nejlepší odpověď
www

Před sto lety a mobil?
To tedy víš o telefonování hodně málo! 😁
Rozebírat mobil nemám důvod.
Doplňuji:
cs.wikipedia.or­g/wiki/Mobilní_te­lefon

Další odpovědi
anonym

Nejlépe to uměli Mach a Šebestová z 3.B.

mosoj

Člověče před sto lety se na vesnici používaly čmoudíci , bubny a vesnické drbny , ve městě byla potrubní pošta. To už nerozebral vůbec nikdo.

marci1

Ten před 100 lety, poněvadž bych nemusela rozebírat nic.

honza19hk

oba stejně…5 kilovou palicí.

před sto lety mobil?? to bys hoodně předběhl dobu.

mojitek

myslíš ten z Chaplinova filmu z roku 1928?
http://www.you­tube.com/watch?v=ZdoN­Via2voY

kablik

nejlíp se rozebíraly mobilní telefony v době Napoleona Bonaparta, potom už to bylo stále složitější…

Littl3

:D Jako starý telefon a nový například nokia3310 a Samsung galaxy S IV :D

www

Z nefunkčního odkazu si odstraň mezery a bude funkční, ty budeš zase alespoň v obraze 😁