vamplires

Rozdvojená osobnost?

Když jsem třeba ve škole, nebo v prostředí jiném, jsem tichá. S nikým se nabvím a i když mě na jazyku svrbí vtip, neřeknu ho

Když se ale dostanu do prostředí, které znám, např k rodině, okamžitě na povrch vypluje mé asi skutečné já. Jsem živější, řeknu,co m,ě naúdane, nebojím se říct svůj názor a třeba ani zkritizovat ostatní názory na věc…

Jsem v pohodě?

Nejlepší odpověď
Syd

😁 Naprosto, seš prostě asi jenom trochu stydlivá

Další odpovědi
misa-radilka

Úúúplná normálka :) To jsem celá já, jako bys mi mluvila z duše :) Žádná rozdvojená osobnost. Znám spoustu takových lidí, kteří takoví byli a po pár letech se otrkali a nedělalo jim pak problém ten vtip říct. Tak jen do toho 😉 Jestli věříš tomu, že je to dobrý vtip, tak jen do toho. Určitě budeš mít úspěch 😉

bubukaa

já to tak mám taky