Kristýna

rozdílný věk.

Ahoj chtěla bych se zeptat mam takovej problem je mi 13 let a memu partnerovi je 18 let…a nevime co stim mame delat.Bohuzel chodit snim pred vsema nemohu protoze by se mu vsichni smali a povazovali by ho za pedofila…A eště k tomu za měsíc odjíždí na 5 měsícu do Itálie myslíte že nam to vydrží?Předem děkuji…

Odpovědi
mojitek

zrejme to bude jenom otazka casu kdy se to provali a kluk bude mit sakra problem. Jinak jestli vam to vydrzi-tezko rict,je to sazka do loterie.

GangstaHelper

Je to divné, a to musí připadat jak tobě, tak i jemu. Chodit spolu před ostatními by nebyl dobrý nápad, skoro bych stál za tvýma rodičema, kdyby byli proti (v zájmu dobrých mravů a výchovy, je to spíše jejich povinnost).

Neznám ani jednoho z Vás, tak nemohu moc hodnotit, ale pochybuju, že Vám to vydrží (5 měsíců je ohromná doba).

panenka

já ti to krystýnko přeji aby vám to vydrželo.pokud je vaše láska silná a máte se opravdu rádi věřím že vám vydrží

Michal

Vztah Vám možná vydrží!? Jen je důležité ,aby jste se nedopustili něčoho co by mělo pro toho mladíka neblahé následky.To znamená do tvých 15.let bez sexu. To je vše.

afro.minerva

Zajímalo by mě, jako co vydrží v tý Itálii? Jako bez sexu s tebou? Holka, na to jsi ještě poněkud mladá. Budeš ještě „2“ roky pod zákonem. Je pravda, že by se mu všichni smáli, ale hlavně by mohl mít pořádný problémy kvůli zákonu. Musím tě varovat. Takhle starýmu klukovi už jde o SEX. Tvoji rodiče by byli proti a ať se ti to líbí nebo ne, tak jsi na sex opravdu moc mladá. Takže abych to shrnula: za ruku na ulici se sním vodit nemůžeš, ani sedět v parku na lavičce, nemůže tě vyzvedávat před školou a tak, protože by se na něj dívali jako na pedofila. Sex by jsi s ním mít taky neměla, protože ti je teprve 13 let… Holka, co blbneš? Na co ti takovej kluk je? Najdi si někoho mladšího, aby jste se spolu mohli aspoň ukazovat na ulici.