Falcon

Rozdíl mezi TV s internetem a internetovým prohlížečem

Jaký je rozdíl mezi televizí s internetem a internetovým peohlížečem.Ty s tím prohlížečem jsou o dost dražží,tak jestli je to nutné.

Odpovědi
Michal Kole

jak jsem již ti napsal jinde, TV umí zpracovat pouze některé znám video servery např. youtube, protože provozovatel videoserverů pro výrobce televize poskytně jakési jednodušší verzi.

Něco jako když má zpravodajský server verzi i pro mobily.

TV s internetovým prohlížečem, že si k tomu připojíš klávesnici je také možnost, osobně jsem to neviděl