Juubi00

Rozdíl mezi tabletem a androidem.

Ahoj. Na netu sem viděl dva typy tabletů.
Normální.
A Android tablet. Jaký je mezi tím rozdíl?
Doplňuji:
Aha díky za vysvětlení. Měl sem to trochu pomotané. Takže se to rozlišuje podle Operačního systému že?
Windows a Android.
Díky.

Nejlepší odpověď
led

najprv malé vysvetlenie:
1 – tablet je hmotné zariadenie – hardware
na povrchu obrazovky možno tlakom prstu, stylusu (pero) písať, kreslit, pracovať ako s počítačovou myšou, podľa možností dodávaného programového vybavenia – software
2 – software – je nehmotná časť počítača. Je to počítačový program, operačný systém,…
Tablety:
Asi máte na mysli tablet so „sklenenou“ obrazovkou.
„Na netu sem viděl dva typy tabletů.
Normální.“ Chápem to, že pre vás znamena pracuje pod Windows.
Tablet je schopný pracovať pod akýmkoľvek operačným systémom, pre ktorý bol skonštruovaný. Zamotaná veta? Zjednodušene tablety – dotykové obrazovky – sú v mobiloch, stolných i mobilných počítačoch, ovládacích paneloch výrobných strojoch, v zdravotníctve,…a pracujú pod operačným systémom ovládajúcich tieto zariadenia
„Android tablet“ – Tablet pracujúci pod operačným systémom Android

Další odpovědi
anonym

Android je SOFTWARE, je to operační systém a stovky tisíc aplikací a her pro něj dostupných. Tento operační systém pohání mobilní telefony i tablety.

1/ http://android-telefony.heure­ka.cz/
2/ http://tablety­.heureka.cz/

Tablety dnes nejčastěji běží na operačním systému Android nebo operačním systému iOS firmy Apple (tablety s operačním systémem windows 7 nejsou obecně doporučovány a je jich velmi málo,windows 7 totiž není pro využití na tabletech optimalizován a špatně se na takovém zařízení ovládá, právě proto vznikl tabletový systém Android který je pro tento účel daleko vhodnější)