Retko

Rozdil mezi rizenim a koordinaci??

Metodika koordinace projekti VS Metodika rizeni projektu…

Diky…

Nejlepší odpověď
annas

Slovo řízení má několik významů. Ve větě – někdo projekt vede, určuje jeho správnost, směr atd.

Při tom využívá koordinace – uvádí nějaké složky v soulad; využívá harmonické spolupráce složek něčeho či někoho souhra.

Z jiného soudku:příklad na řízení a koordinaci.

Složky Integrovaného záchranného systému se např. při mimořádných událostech řídí pokyny velitele zásahu, starosty, hejtmana, případně zástupce MV, kteří koordinují činnost hasičů, zdravotníků, případně policie a dalších.

Někdo řídí (vede) a koordinuje (usměrňuje) činnost dalších složek, účastníků …

Další odpovědi
led

Vedúci organizácie priamo riadi činnosť organizácie.
Ekonómka síce neriadi činnosť jednotlivých vedúcich, ale koordinuje – zosúľaďuje ich v termínoch na včasné dodanie podkladov na vaše výplaty .