JájsemRaibek

Rozdíl mezi prohlížeči Mozilla a Google chrome?

Dával jsem otázku ohledně toho, že nevidím obrázek michala kole na prohlížeči mozilla, ale na prohlížeči google chrome vidět je. Pak jsem otázku doplnil, jelikož fotka není vidět ani u mě, ani u dalších (např. mojitek).
Odpovědi-teda té která by to vysvětlovala jsem se nedočkal a otázka záhadně zmizela.
Copak porušovala nějaké pravidlo?
Ptám se tedy znovu:
Proč u těch, kteří mají fotku v prohlížeči mozilla nevidím nic a otázka začíná úplně z kraje a proč na prohlížeči chrome je ta fotka normálně vidět?

Nejlepší odpověď
bolak

Dej printscreen a hoď sem obrázek, jak přesně vypadá to „nic“. Můžeš mít v prohlížeči nastaveno blokování obrázků, můžeš načítat obrázky z cache a tam žádný nemít, můžou to dělat vadný cookies.

Zkusil bych vyčistit paměť prohlížeče, cookies, zkontrolovat nastavení, přidat odpovědi do důvěryhodnejch servrů, mrknout se jestli nemáš v mozille rozšíření adblock a nemáš tam něco blbě nastavený.

Dělá ti to jenom na tomhle webu?

Další odpovědi
Bedy

Na co odkazovat na jinou poradnu? Vždyť to je tak neprofesionální – vždyť já se mu na to můžu podívat. Tímhle odkazováním na jinou poradnu akorát tuhle děláme nemožnou a neschopnou. Za tohle na jiných poradnách lítají upozornění, v opakovaných případech bany.

Osobně bych zkusil vyčistit tu cache prohlížeče – například již zmíněným CCleanerem. Nepomůže-li, kompletně odinstalovat a nainstalovat znovu aktuální verzi toho Firefoxu. Předpokládám, že jste zkoušel zakazovat doplňky.
Ta reinstalace by měla pomoct, je to svým způsobem nejjednodušší řešení problému.

Jinak mi můžete poslat výpisy z programu RSIT – podíváme se jestli tam něco není -RSITstáhnete odsud: http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Po spuštění klikněte na Continue (nechte nastaveno 1 month). Teď to chvilku projede a v Tento počítač – C:\RSIT vytvoří dva výpisy – log.txt a info.txt. Ty mi prosím nahrjate naleteckou poštu a pošlete mi odkaz.

Google Chrome bych odinstaloval a nepoužíval, sleduje aktivitu svých uživatelů. Pokud se Vám Google chrome líbí, nainstalujte si SRWare Iron. Je to úplně to samé, jen to nešpehuje své uživatele – mimochodem toho špehování si už všimli i v Bruselu v EU, čekám, že Google dostane pořádnou pokutu.

cochee

Mi to dělá plugin AdblockPlus. Považuje avatary za blokovatelné prvky. Neřeším.
Doplňuji:
Otázka se opět objevila: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-mi-nekdo-vysvetlit-jaktoze-v-prohlizeci-od-mozilly-nevidim-michala-kolesu-a-na-googlu-jo

JájsemRaibek

tady je screen:
http://www.uloz­to.cz/xXK5RFb/­ascreen-jpg
a třeba včera v noci jsem nemohl na dobyvatele z mozilly, jelikož tam nebyla na hlavní straně mapa ani tlačítko začít hrát-na chrome normálně šlo.
Už mě to fakt štve co s tím je. Několikrát denně to na mozille spadne. Děs.

bolak

Jak sem psal, nejdřív si zkus vyčistit tu cache a smazat cookies. Máš to tam někde v Nástroje/Možnosti nebo taknějak,, Mozillu nepoužívám tak ti přesně neřeknu, ale ty už to tam najdeš.

Pokud bys to náhodou nenašel ;), tak je možný použít tadyten program > http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/ a vyčistit to přes něj.

Je ale taky možný, že tam máš nějakou havěť která ti tohle dělá, něco co se ti stáhlo do prohlížeče a montuje se ti do tadyctěch věcí, pak bys měl zkusit požádat někoho zkušenějšího a nechat si počítač odbreberkovat, třeba na viry.cz. Zaregistruj se na tohle fórum > http://forum.vi­ry.cz/viewforum­.php?f=13&sid=95cad4d26f­be4174bbc9614281dc069c , založ nový téma a do předmětu napiš že ti blbnou prohlížeče, oni už tě navedou co si máš kde stáhnout a spustit.