FlAsh_7

Jaký je rozdíl mezi slovy „zaclonit“ a „přiclonit“?

Nejlepší odpověď
Edison

Rozdíl je v míře clonění. Přiclonit = trochu, zaclonit = hodně až úplně, nebo co to jde.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.

aliendrone

quentos>>> Nebuď tak „přísný“, měl bys být rád (myslím), že nenapsal nějakou perlu jako „zacloňyt a přislonit“, alespoň mně to tak ze zdejších vejšplechtů občas připadá. ;) :)

nyjono

😁 😁 nedávno annas upravila jednomu uživateli otázku, ale hrubku i/y ponechala 😁 😁 😁