Bublinnka

Rozdíl mezi OpenOffice a LibreOffice?

Zdravím, potřebuji program na prohlížení a úpravu dokumentů ve Wordu, Excelu. Nevím který si mám stáhnout.

Nejlepší odpověď
muflix

LibreOffice je OpenOfficu velice podobny, OpenOffice je puvodni a LibreOffice je novejsi, ma to stejny zdrojovy kod, rychlostne, funkcne je to podobne i se to podobne ovlada, zkuste oba a pouzijte co vam vyhovuje lepe.. nebo take zkuste IBM Lotus Symphony coz je velice pokrocily, intuitivni Office zdarma.

Další odpovědi
Michal Kole

raději bych vzal Libreoffice, je dynamičtěji vyvíjen jsou často nové verze, má optimalizovaný kód, spousta zbytečného kódu byla odstraněna.

zl@tk@

LibreOffice před časem koupil OpenOffice.