skorpik2

Rozdíl cen Iphone v ČR a U.S.A

Chci se zeptat jak je to s cenama Iphone…u nás stojí třeba Iphone 4 okolo 10 000 Kč a na Apple strankach jen 99$ což je 1880 Kč (kurz 19 Kč 1$).Tak se chcu zeptat to je to za blbost 🙂
Adresa z APPLE: http://www.ap­ple.com/iphone/com­pare-iphones/

Odpovědi
MacChill

iphone nemůže stát 99 dolarů to je nesmysl

Nikii

a jakto že to stojí na te strance 99 dolaru

Ella

taky je tam napsané, že iPhone 3GS stojí O dollarů.
Jinak je naprosto normální, že v ČR je elektronika, navíc od Applu nehorázně předražená, v USA se dá koupit i bez DPH (v některých státech), to jde hned cena dolů a navíc v USA má věci od Applu doma téměř každý a několik, holt Amerika. :)

Skinn3r

99 dolaru ale musite si k tomu koupit nejakej tarif od operatora :) Jinak tam bude cena tak max o 2000 levnejsi.