Rozchod,kvůli hádkám a hospodě.Stýkáme se,milujeme a víme co bylo špatně.Je možné aby to fungovalo a my byli zas spolu?

Nejlepší odpověď
poa.li

Řekl bych, že zádrhel bude v nesprávné komunikaci mezi vámi. Hádky v hospodě vznikají kvůli přílišnému trvání si na svém postoji – nenaslouchání. Vyslechněte jeden druhého, vysvětlete si OPRAVDOVÉ pohnutky svého jednání, které vedlo k nedorozumění. Naslouchejte si.. A začněte u sebe.

Další odpovědi
zhuzupets

Pokud budete oba opravdu ale opravdu chtít, tak to dáte opět dohromady. Pokud je ale na jedné straně jen sebemenší pochybnost, nebo nechuť je to v čoudu. Sedněte si spolu a otevřeně si promluvte, jinak to nemá smysl.

anonym

Možné je téměř všechno,i když ve vztazích platívá rčení – co je na střepy,už se neslepí.
To víte vy dva,jak to je.