Avatar uživatele
anonym

Rozbroje jak je řešit?

Dobrý den,toto není ani tak otázka jako reakce na včerejší neshody a mazání otázek některým uživatelům,jak jste si někteří včera všimli začalo se tady mazat nejen otázky ale i odpovědi ve velkém,a výsledek toho mělo být asi rozhádání některých uživatelů,ten který to dělá koná tak za určitým cílem aby bylo na odpovědívćh ještě větší dusno,aby jsme začali podezírat jeden druhého,naštěstí jsme se všichni zachovali slušně,nastálou situaci si vysvětlili v meilech a nikdo nikoho nezačal podezírat,tím jsme se vyhli hádkám a nesporům,tomu uživateli který se včera bavil na úkor Annas,Kropítka,Mi­roslavsta,mě a dalších můžu vzkázat že jeho záměr nevyšel,nebot i když né vždy spolu nesouhlasíme a občas se na otázkách poškorpíme víme že si neděláme až takto velké naschvály a zákeřnosti,uži­vateli který mažeš otázky zapoměl jsi že všichni máme meily a pokud se něco takového stane vždy se přes něj spojíme a vysvětlíme si to, tak máš smůlu,dále jsme všichni zúčastněni požádali administrátora o řešení problému mazání,mohu říci že všichni zminovaní jsme pro, aby nám bylo odebráno právo mazání odpovědí či otázek,ani jeden nepotřebujeme být z těchto činů obvinováni,jinak všem přeji hezkou neděli

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, annas, Miroslavst, chucky, Marunka, vagra, aramah, Adlim, rynek878, kapka, iceT, hanulka11 před 4852 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A má to!Jen aby se za ten nosánek chytil!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Buraku, děkuji. Situace se zhoršila od doby, kdy admin. přenesli svou pravomoc na uživatele.
Jenže došlo k jejímu zneužití, vzájemnému podezírání. Pokud jde o mě, jsem ráda, že admin. Miroslavstvovi potvrdil, že jsem jeho odpověď nesmazala.
Večer na Odpovědi nechodím, takže přesně nevím, o co šlo, jen jsem pochopila z vložených otázek a odpovědí, že zase některý uživatel chtěl ublížit a mazání na někoho hodit – případně i vyštvat z Odpovědí.
Doufejme, že tentokrát zasáhnout admin., jinak se situace nezlepší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Hezky jste to napsala a já bych se přimlouvala za to ,aby možnost mazat- mohl využívat pouze admin .Kdo chce něco vymazat nechť požádá admina o smazání a ubydou dohady a sváry.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek