BFLPMPSVZ

Rozbitý displej u notebooku.

Nevíte co přesně je s notebookem,když ho zapnu a displej je furt černý?

Nejlepší odpověď
McArthur

Vezmi notebook a připoj ho k běžnému počítačovému monitoru. Zapni oba a pokud uvidíš startující operační systém na externím monitoru, potom je chyba v displeji notebooku. Chyba může být na více místech, ale je opravitelná podle typu závady a typu displeje s cenovkou do 4000,– Kč (obvykle kolem 1500,– Kč).

Pokud ani na externím monitoru neuvidíš nic, je problém buď v grafické kartě nebo na základní desce notebooku. V takovém případě je oprava složitější. Buď se bude muset vyměnit BGA čip (cena kolem 1500,– Kč) nebo v nejhorším celá základní deska (cena od 3000,– Kč nahoru).

Další odpovědi
led

viď moja odpoveď u vašej predchádzajúcej otázky. Pozrite aj dikusiu.

anonym

Zkuste zapojit monitor do zásuvky.

koreg9

Obrátila bych se na servis notebooků. Mohu doporučit https://www.vymena-displeje.cz/5954-servis-notebooku.