Mima1212

Ako dlho sa hojí rozbité čelo u dieťata, keď sa dáva na ranu bravčová masť?

Moja 3-rocna dvera si roztala celo, mala to site na 2 stehy. Uz skoro 2 mesiace to ma take cervene, myslite, ze tie 2 ciarocky- stehy po vybrati sa jej zahoja? Ako dlho sa to hoji? Davam na ranu br. mast.

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdo jsme zranění neviděli. Záleží na velikosti na hloubce a každé dítě je jiné

Další odpovědi
cochee

Jako děcko jsem si pořezal nohu v nějakém potůčku a jizva po šití se mi dlouho nechtěla hojit. Můj děda poradil rodičům, aby uvařili odvar z heřmánku (rumanček) a v tom mi jizvu koupali. Jizva se hezky uklidnila a začala rychle hojit. Doporučuji.

Mimochodem, chápu to dobře, že ta jizva je zašitá už před dvěma měsíci a pořád ještě nejsou vytaženy stehy? Mám dojem, že už měly být dávno venku.

Mc Merkurion

… zahojí se to rychle, ale jizva bude vidět furt …

gecco

Vepřové sádlo je OK – pokud nepomůže, určitě aspon neuškodí…
😉
A – jak dlouho to bude vidět? – to nikdo neví, každý jsme jiný…
Při podrobném zkoumání to bude poznat do konce života, viditelné při zběžném pohledu – několik týdnů až měsíců, nejde o nic tragického…
😉