Kiklopofoun

Rozbitá obrazovka tabletu, chce to po mě touch the cross to callibrate, co s tím?

Rozbil se mi tablet a tak jsem ho používal myší. Jednou jsem dal reset továrních dat a teď to po mně chce abych se dotkl bodu pro kalibraci a nepustí mě to dál. Co s tím, dá se zajít za projedcem na opravu nebo to nějak sám opravit? Předem díky za odpověď.

Doplňuji:
Omlouvám se, rozbil se mi displej u tabletu.

Odpovědi
led

Po resete do výrobného nastavenia sa dotykovou kalibráciou musia nastaviť rohové body a stred obrazovky, tým sa nastaví „pracovná plocha displeja“. Pokiaľ neurobíte toto základné nastavenie pracovnej plochy nemôžte nastavovať potrebné nastavenia tabletu ďalej.
Je to akoby ste mali k dispozícii plochu celej Europy, ale v skutočnosti potrebujete plochu svojej záhrady. Jej plot sú vlastne tieto hraničné rohové body…

cochee

peterd108 – proč hned tak zhurta? Tys nikdy nic v životě nerozbil? Ad čeština, vidím tam jeden překlep a pár nečárek, už jsem tu viděl 100× horší češtinu.