Avatar uživatele
LukoX_X

Rozbil se mi mobil, který nutně potřebuji. Mám to říct mámě hned, nebo počkat do dubna, až mně táta koupí nový?

Rozbil se mi mobil (druhej)

Dobrej
Dneska mi kamarád podkopnul nohu, a já spadl… (bylo to myšleno ze srandy)
Smáli jsme se, ale když jsem viděl tu prasklinu na mém mobilu tak už mi do smíchu nebylo…
Ten mobil byl náhradní, protože můj minulej se mi rozbil. (měl jsem ho 3 roky) Můj táta mi sice koupí novej (ale až v dubnu)
Mobil hlavně potřebuju každý ráno, protože vstávám sám, tak mi volá každý ráno mamka aby se ujistila jestli jsem probuzenej.
Mám to říct na rovinu ? Mám počkat do dubna a až budu mít novej, tak se přiznat ?
Předem děkuji za odpověd

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1857 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Měl byste to říct mámě hned,. vysvětlit, jak se to stalo. Možná vám vynaddá, proč děláte blbiny. Ale všechno se nějak vyřeší.

Řekněte, že vám táta slíbil nový mobil, ale že mu to nějakým způsobem vynahradíte. Slibte, ale opravdu to dodržte, mobil není na hraní.

Třeba se to máma může nějak dovědět, takže je vždy lepší, když řekne, že o tom ví, že k ní máte důvěru. . Nikdy není všechno tak horké, jak se zdá.

Je lepší jednat na rovinu, než své provinění „tutlat“.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?LukoX_X Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

dop. odolnější telefon + ochranné sklo + pouzdro (osobně preferuji „knížku“). Neochrání to vždy, ale výrazně zvýší šance.

Také myslím, že je vhodné nechodit kolem horké kaše. I když se člověku nechce…

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

příště to chce možná vybrat telefon s odolným sklem „gorilla glass“, není nezničitelný to ne, ale vydrží mnohem více podobných pádu a displej se jen tak snadno nerozbije … Poté co mi několik telefonů spadlo na dlažbu a po jediném pádu byly na odpis už kupuji výhradně takové co tohle odolné sklo mají a od té doby nevím co je pavouk přes display, takže to zjevně smysl má …

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek