I M GAMER

Jak prosím říct rodičům, že jsem rozbil notebook?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Řekni jim nějakou daleko horší zprávu (nepravdivou), pak je ujisti, že je to lež a řekni jim (třeba jen jako zajímavost), že jsi ”jenom rozbil notebook.” (Řekni třeba, že ses popral, že tě vyhodili ve škole, žes někoho zabil). ;) :'D Uvidíš pak, že je rozbitý počítač až tolik zajímat nebude.
 ;)

Nebo buď upřímný. To je asi to nejlepší, co můžeš udělat. Asis ten notebook nerozbil schválně, a bylo by hloupé aby se na tebe zlobili za něco, co nejvíc uškodí tobě a z čeho budeš nejnešťastnější ty (hl. v předpokladu, že je ten notebook tvůj).

Navíc, nikdo tě nemůže donutit se bát! Strach máme v hlavě.

Další odpovědi
autacek

Normálně jim to řekni, nic víc dělat nemůžeš. Pokud jsi rozbití zavinil, měl bys přijmout zasloužený trest, tak to již na světě chodí.

ivzez

Česky a na rovinu → nevymýšlej si žádné výmluvy.

led

Milí rodičové, mám pro vás dvě správy, jednu dobrou a jednu špatnou.
No dobře, tedy tu zlou, ou ou to bolí, přiznávám, rozbil jsem notebook na cimprcampr ale tá druhá ta lepší hardisk se točí a pamatuje si všechno, ten se nerozbil. Takže vám stačí koupit jenom nový počítač bez hardisku. Není to úžasné?

da ny

Řekni to bez vytáček, hlavu ti neutrhnou.
Pokud mají dobré pojištění domácnosti, nemusí finanční stránka (škoda) tolik „bolet“.

Anikitos

Ještě si třeba připomeň (nebo si uvědom), jak „nicotný“ a krátký je lidský život, abychom se obávali věcí-situací, které jsou zcela nepatrné, krátkodobé. Lidé jsou malinké bytosti, žijící na malé planetce, nedaleko neveliké hvězdy, kdesi v menší a mladší galaxii… pak si představ gigantický vesmír aj. důležité věci, co jsou pak problémy ve srovnání s tímto?
Tohle alespoň mně, když se začnu něčím trápit nebo přemýšlet o zbytečných – ne až tak podstatných věcech. :)

Anikitos

*pomáhá