Avatar uživatele
Oprah

Rovnátka..

Je mi 29 let a chci se zeptaj jestli je možné v tomto věku dostat rovnátka.Jestli ještě pomůžou a jak dlouho bych je asi nosila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kikinka2210 před 5187 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kikinka2210

Řekla bych že více jak 1 rok určitě.Nevím mě je 11 mám taky rovnátka už 1 a půl roku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Jedna známá nosí rovnátka ve dvaašedesáti.Os­tatní její vrstevníci už řeší jiné problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Rovnátka je určitě možné si pořídit v jakémkoliv věku, je to přece jen záležitost na delší dobu…

Ohledně délky nošení, záleží na tom, jak křivé má konkrétní osoba zuby, teda jak složité bude dostat je na správné místo. Takže, víc jak rok je to snad v drtivé většině případů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bartt13

ano urcite pomohou a budete je nosit 12mesicu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fichrlina

Dobrý den mě je 29 let a rovnátka nosím.Rovnátka vám nasadí v jakém koliv věku jen nesmíte mít paradentozu.Do­poručuji vybrat si dobrého Ortodontistu já měla tři roky rovnátky na pevno a kvůli porodu mi je doktorka sundala.Léčba ještě nebyla ukončena a dala mi nasazovací.Protože mi slibovala že budu rovnátka nosit jen rok a půl obrátila jsem se na jiného ortodontistu a ten mi řekl že bez rovnátek na pevno se mi zuby nedoléčí spíš se to s nasazovacími zhorší.Vytrhli mi 6 zubů.Nejenom že jsem dala za fixní(pevné)kolem 6000kč ale dalších 1800kč jsem dala za nasazovací.Proto doporučuji velkou opatrnost a pokuď by mi někdo dokázal poradit jak takovou věc reklamovat a dostat z paní doktorky nějaké peníze na zpět budu ráda za každou pomoc.To jsem se nakonec dozvěděla že jsem mohla s rovnátky rodit pod plnou narkozou.Doporučuji opatrnost a schovávat kažký doklad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek