led

rovnaké prezývky (nick) užívateľov

Pri registrácii a prihlasovaní na webstránke používam emailovú adresu.
Otázky:
Myslíte, že môžem použiť prezývku už použitú alebo spodobnenú použitej?
Je to etické?
Ako sa možno tomu brániť?
Doplňuji:
tie prezývky myslím na tej istej stránke

Nejlepší odpověď
BEAES

Řekla bych, že to byla provokace.

Další odpovědi
SinceX

Pokud je to nick, už někoho, který je registrován, například:
Frantik0123 a ty bys chtěla Frantik0124, tak bych řekl, že to etické nebude.
Zda-li chceš mít nick, jako zde:
Led a na lidech.cz (například) bys chtěla, též Led, tak to vůbec nevadí..;)