janmasa

rovná páteř

Proč se říká, že je třeba mít rovnou páteř, když to není zdravé?

Nejlepší odpověď
vagra

…Zdravá a rovná páteř je nejen podstatný aspekt krásy, ale především předpoklad pro spokojený zdravý život…
… Zakřivení páteře do tvaru S umožňuje vzpřímenou chůzi a tlumí otřesy, jenže my si každý den tvar páteře rasujeme vadným držením těla, špatným sezením a nedostatkem pohybu…
Člověkem s rovnou páteří se spíš myslí člověk,který se před nikým neponižuje,neh­rbí,nepodlézá apd.,tím pádem si křiví páteř.V tomto případě,jde spíš o charakterovou­ nemoc.

Zdroj: http://www.stu­dentpoint.cz/116-krasa-a-zdravi/590-rovna-pater-je-zaklad.-bolesti-zad-nepodcenujte/