Atlanis

Router do cizí (tetiny) přípojky

Dobrý den , chtěl bych se zeptat když zapojím modem (kabely od něj) do tetiny přípojky a budu využívat jen wi-fi bude se muset zaplatit nějaký poplatek? Protože teta nemá ADSL internet,ale má jen přípojku bude muset něco platit? Děkuji za odpovědi

Odpovědi
beer

Má vůbec tedy teta internet ??
Pokud ano, nic se dál neplatí a ničeho se nedopouštíš. Jestliže teta internet ale nemá, router je ti k ničemu ))

mosoj

Pokud nemá teta internet, ale jen telefon, nepůjde tobě ani WIFI !
Pokud má internet aktivovaný, za router platit nic nebudeš. Nejsem si ale jistý zda na ADSL ( VDSL) půjde jakýkoliv router.

Typický příklad nedostatečně formulované otázky.

Michal Kole

POdle toho jak je dotaz trochu „hůře pochopitelně“ napsaný, tak ne

ale teta má asi ve smlouvě, že svojí konektivitu nebude nikomu poskytovat dalšímu

KdoSiOdJinud

internet ti nepůjde, takže odpověď: teta nic navíc platit nebude muset :)