Pipka

Vykupuje se ještě rouno nebo ovčí vlna? Pokud ano, za kolik?

Vykupuje se ještě rouno nebo ovčí vlna, a jestli jo, tak za kolik?

Nejlepší odpověď
Drap

Ceny vlny se se dnes určují dohodou. Zisk z prodeje vlny jen těžce nahradí náklady na stříhání. Mít ovce kvůli vlně se nevyplatí.

Další odpovědi
anonym

Vše se dá vykoupit.

www.vykupvlny­.cz/vykup-vlny/

JančaKucera4

Dobrý den, ano, rouno a ovčí vlna se stále vykupují, ale za různé ceny. Záleží na kvalitě, a jak velké množství můžete nabídnout. Pokud máte i ovčí kožešiny jako například tady:
http://www.vlne­nezbozi.cz/ov­ci-kuze/, tak je můžete nabídnout na prodej. Já mám ráda přírodní materiály a ovčí kožešiny používám nejen k zahřátí, ale i jako dekorativní prvek.