Avatar uživatele
Stanislav

Rostou po tvarohu svaly?

Když jím tvaroh a cvičím, tak tvaroh pomáhá pro růst svalové hmoty?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.....­.............­..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, pokud si nekupuješ albert kvality, apod. ale podstivý tvaroh, který má hodně bílkovin a neni odtučněný…

re: M. – nestačí si přečíst jen otázku, ale i to, co je pod ní

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Stanislav Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adiska

jj, ale samozřejmě kvalitní 😁 kamarád, chodí taky do fitka a furt to jí :) mě by z toho bylo asi blbě 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Ano. Dnes už není potřeba se cpát dvěma baleními tvarohu denně, ale neuškodí tuto potravinu občas do jídelníčku zařadit. Kromě toho, že je i nadále levnou bílkovinou a v případě odtučněné verze i nízkokalorickou potravinou, může pomoci při budování svalů, ale i při ochraně stávající svalové hmoty při redukčních dietách. Může za to bílkovina zvaná kasein, která je hlavní složkou mléčných bílkovin.
Nevýhodou tvarohu je jeho špatná stravitelnost a případná alergie právě na kasein (nebo na laktózu). Může způsobit i zažívací problémy. Není vhodné jíst tvaroh před tréninkem. Pro pomalé uvolňování kaseinových bílkovin ho můžeš konzumovat k večeři v přiměřeném množství. Ve 100 g tvarohu najdeš od 14 do 20 g bílkovin (dle produktu to chce sledovat etikety). Nechybí v něm ani potřebný vápník. Lepší jsou ale nízkotučné produkty.
Pokud chceš ochránit svaly před jejich odbouráváním během nočního spánku, je vhodnější zakoupit si speciální produkt s micelárním kaseinem a tvaroh využít jako běžné jídlo ke svačině nebo večeři. Pozor na plíseň. Pokud se na tvarohu objeví, nemilosrdně ho celý vyhoď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Nic ti nepomůže ke svalům, když nemáš pohyb.
Doplňuji:
Huxa: Sakra, přečetla jsem si ji, ale to, že cvičí, jsem přehlídla -.- .. Omlouvám se.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Svaly i plíce.
Jen je potřeba hodit do batohu 40 kg tvarohu a cvičně si s ním uběhnout lesem 30 – 50 km.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

:) také se mi to stává :)

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek