láďa1

Rostlinka do akvária.

V akvaristice jsem si koupil Raphidophora sp. rostlinku kterou na netu popisují do jezírka a né do akvária-máte zkušenost s touto rostlinkou?Dě­kuji Láďa.

Odpovědi
odik

Problém není ani tak jestli jde o akvárium, nebo jezírko, ale o fakt, že pokud bude rostlina trvale umístěna pod vodou, tak sice nějakou dobu vydrží, ale né dlouhodobě.
Taky jsem se už napálil a na doporučení prodavače v akvaristice koupil takovéto kytky – některé vydžely několik měsíců, jiné nepřežili pár týdnů – od té doby jsem u něj žádné další nekoupil …