rady74

Rolovací šipky notebooku

Pro KENYRTS.Je sice hezký,že je odkaz na mou otázku na jiný notebook,ale problém to neřeší.Mám ACER 7530.Dík za radu.

Odpovědi
Bonifác

Všiml jsem si, že to má senzor na otisky prstů.
Měl jsem podobný problém, ale mám MSIčko. Rolování se u mě nezapíná hardwerově, ale pomocí softwaru na otisky. Je neustále spuštěn a ikonu mám dole v pravo na panelu. Kliknu na něj pravým tlačítkem a dám Sensor scrolling feature. Poté se dá používat senzor na otisky jako kolečko u myši.
P.S. chce to trochu přitlačit a citlivost se dá taky někde v tom programu nastavit.