Kric.ouwner

Roleta žaluzie nebo záclony ?

Jde mi o to chtěl bych dát něco na okno po čem nebude absolutně vidět nebo skoro vidět dovnitř , kvůli zlodějům aby nekoukaly jestli je večer rozsvíceno nebo zhasnuto , spíš bych nějáké dobré rolety co se udělají na šířku oken a měli by kolejnice na stranách a na večer by se sjely dolů , jelikož mám jen jednovrství plastoví okna ( sice dvě ale jednovrství ), tak nevím co použít …
Doplňuji:
Tak vám děkuji za nápady ty okenice nejsou špatný nápad kdyby nestály 4500 na jedno okno , a děda.louda ty jsi teda pěkný prase drogy jsi nech pro sebe já se sjížět fakt nemusím a feťáci mi příjdou jako odpad společnosti ( o čemž ty vlastně víš když sám fetuješ 😉 ty prasáku ) …

Nejlepší odpověď
anonym

Ano. Venkovni a s casovym spinacem. Automaticky vam sjedou treba v 17.00 a rano vyjedou napr. v 7.00. -iv-
P.S. svetlo neprosvita ani milimetr
Doplňuji:
Jezisimaria ! Co blbnete , chlapi !?

Další odpovědi
venkovan

Venkovní stahovací rolety se zateplením (lamely rolet jsou vyplněny izolační pěnou. Výběr je velký, dají se sehnat i bezpečnostní – tedy které se špatně rozbíjejí.
Mohou být i na elektrický pohon.
Je to sice dražší varianta než třeba rolety z PVC, ale náklady se časem vrací v úspoře tepla – energie na vytápění.
Jinak na zloděje lze udělat i automatické rozsvěcení světel (v nepravidelných časech a místnostech), Tv apod, aby z venku dům vypadal jako že se tam žije.

hanulka11

jedině si nech udělat venkovní okenice , to není pak vidět nic

nebo venkovní rolety

http://www.al­mma.cz/cz/role­ty-a-vrata/rolety-a-vrata.asp?gclid=CNTG­taPR3KwCFZQhtA­odd0RBGA

briketka10

jeden soused má venkovní stahovací okenice a nikdy nevíme, jestli je doma, světlo uvnitř není vidět, jsou perfektní..
Doplňuji:
U venkovních rolet je nutno brát na zřetel hloubku parapetu..a jestli jsou pro Vás drahé, tak bych volila levnější alternativu vnitřní žaluzie.

terry

Myslím, že ve škvírách, třeba po stranách oken, stejně bude večer světlo prosvítat.
Doplňuji:
Ani jsem netušila, že se ještě jednoskla používají. Všichni, co znám mají dvojité.
A jak to máš ty dvě jednovrstvá okna?

Děda Louda

Tvůj dotaz mi přijde nasměrován na to, aby zlodějy nevyděly, jak se sjedeš.
Doplňuji:
Děkuji za poklonu.

zrzounka

Stahovací okenice jsou bezvadné 🙂

Tíšek99

Tmavý žaluzie,slabý světlo a velký záclony :o)

Jana5678

Za mě jsou nejlepší žaluzie. Já jsem si nedávno pořídila “žaluzie do oken na míru“:https://www.spra­vaoken.cz/ do celého mého domu. Tato investice se mi opravdu vyplatila, jelikož v první řadě mám konečně soukromí a sousedé mi nekoukají do oken, co zrovna dělám. Každou místnost si teď můžu přizpůsobit podle svých potřeb.

Jakub Tlapal

Já jsem nechal tento výběr úplně na manželce, protože když by si vybrala špatně, tak by mi nemohla nadávat 😁 . Objednala si rolety den a noc v systému MINI a je s nimi spokojená a mě se líbí taky. Jsou mnohem hezčí než žaluzie a líp se ovládají, takže doporučuju spíš rolety než žaluzie.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

majklhanz

Máme klasické horizontální žaluzie :) http://www.lou­ver.cz/interi­ery/horizontal­ni-zaluzie/