_Lopuch_

Rok vydání, ilustrátor a nakladatelství knihy Rychlé šípy? Potřebuji nutně vědě. Zapoměla jsem že mám udělat čtenárák.

Rok vydání, ilustrátor a nakladatelství knihy Rychlé ŠÍpy? Zapoměla jsem že musím udělat čtenárák :D tak narychlo ho dělám . Potřebuji to nutně vědět :)

Nejlepší odpověď
anonym

Pomocníka v knižním světě nalezneta například na Databázi knih. Všechno ostatní lze nalézt na internetu a nebo v samotných knihách. Četba knih nám otevírá mnohé možnosti a prohlubuje naši fantazii. Knihy jsou pokladem.

Zdroj: http://www.da­tabazeknih.cz/

Další odpovědi
quentos

Kniha „Rychlé šípy“ neexistuje. Šlo o zhruba sedmidílný časopis.

_Lopuch_

No tak to potřebuji vědět od knihy Záhada hlavolamu :) omlouvám se ;) sem se spletla

_Lopuch_

No tak to potřebuji vědět od knihy Záhada hlavolamu :) omlouvám se ;) sem se spletla