mosoj

Rok 2012 pokračuje.

Aktivita Slunce se zvyšuje. Tento týden dosáhne největší aktivity od roku 1859.Tornáda nevyzpytatelné klimatické podmínky. Co ještě přijde.
Co na to pyramidy ?
http://www.osud­.cz/pyramidy-po-celem-svete-zacaly-vyzarovat-paprsky-do-fotonoveho-mracna

Nejlepší odpověď
briketka10

nedávno tady o tom mraku někdo psal, ale mě tyto články nechávají v klidu – nevěřím jim, kdo má víru ať má, mě nikdo nepřesvědčí..
jsou to bláboly..

Další odpovědi
ten který je

Zrovna včera večer jsem o těch pyramidách někde četl.Nostradamus předpověděl rozluštění tajemství pyramid v blízké době.Nevím co si o tom myslet.Pokud nás nepoznamená nějaká přírodní nebo vesmírná událost,mužeme si vše negativní přivodit sami (Izrael – Írán)

HelpMine

A co jako co my s tim udelame jestli ma byt konec sveta tak bude :(

Dokonce se i mluvilo o tom ze se rozpadne evropska unie a ze staty proti sobe zase zacnou valcit takze si myslim ze to pujde rychle skopce

lukas.zmizik

Povídal mi jeden známý – vědec z observatoře na Skalnatom plese, že sluneční erupce přichází v pravidelných cyklech.

Tedy jedenáctkrát po sobě každých 7 let to jsou slabé erupce, dalších jedenáctkrát každých 7 let silné erupce.

Letošní rok je prvním, kdy začíná vlna silných erupcí. Předpokládá se, že silné erupce můžou mít vliv na správnou funkci polovodičů, nebo je úplně zničit, což se zatím neví…

Slabé erupce neměly na polovodiče vliv a v minulé vlně (tedy 7×11= 77 let zpátky) ještě polovodiče prakticky nebyly, dnes jsou na druhou stranu všude, takže až nyní se ukáže, jak velký to bude problém…

Toť doslova jeho slova…