mily

Rodinné problémy

Je mi 15 let.Dneska se tatka pohadal s mamkou,sbalil si věci a odešel.Mamka mi pak řekla je to kvuli mě.Ani nevím,co se stalo,ale nechci tu s mamkou a brachou zustat.Chci za tatkou,ale nevím kde tatka je.Ma mobil,mohla bych mu napsat,ale nevim co?Nebo mam zustat u mamky i kdyz na mě furt řve?

Nejlepší odpověď
kropitko

Maminka to tak určitě nemyslela,že za to můžeš ty,určitě to tak ani není. Prostě asi mají nějaké problémy,tak se pohádali,třeba se ještě udobří,to že taťka odešel,nemusí znamenat,že napořád. Maminka ti to asi řekla v rozčílení,byla smutná z hádky s tátou,tak jí to ujelo. Je to nesmysl,děti nikdy nemůžou za rozchod svých rodičů. Vyčkej času,jako husa klasu a nebuď smutný/á.

Další odpovědi
rynek878

Je ti 15.let,tak se můžeš rozhodnout sám s kým chceš dále žít,určitě najdeš způsob jak se s otcem zkontaktovat,jen když budeš chtít,udělej to co sám uznáš za vhodné.