Kepler

Rodičové, v jakém největším nebezpečí se kdy ocitlo vaše dítě?

Vyprávějte!

https://pixaba­y.com/cs/hork%C3%A9-pracovn%C3%AD-plocha-teplo-plamen-3124662/

Nejlepší odpověď
Drap

V nebezpečí smrti, více o tom psát nemíním

Další odpovědi
Brblal

V zimě na horách klouzala silnice, a malé dítě nepočkalo a rychle přebíhalo tuto silnici, uprostřed silnice uklouzlo a upadlo. Přijíždějící auto naštěstí zastavilo a tak se nikomu nic nestalo. Dnes mu bude 40 let, a je ing. a má 2 děti (ten co tenkrát uklouzl na silnici).

ivzez

Já to snad radší nechci vědět.

Už teď mám hrůzu z toho, že nejmladší dcera
začala jezdit na kole po Praze. Jsou tu sice nějaké
cyklostezky, ale stejně…