hanulka11

Rodiče zřejmě nemají čas na své děti

co si o tom myslíte vy? Malého chlapečka našli utopeného nedaleko domu. Vím ,že se matka už potrestala sama tím co se stalo. Stále nechápu jak může 3leté dítě si hrát samo venku i když psali,že to bylo na zahradě. Děti jsou tak všetečné,že se jim nedá věřit.
Doplňuji:
Nečetla jsem nikde zmínku jaké to bylo děcko,ale ať bylo jakékoliv.Je to velmi k zamyšlení.

Nejlepší odpověď
FilosofovaEm

Myslím, že cikáni ten strach o děti mají jinak. Už jen to, jak s nimi mluví… Nedivím se, že se jim často ději nehody.
Doplňuji:
Na Novinky.cz to bylo uvedeno ještě dopoledne, že je chlapec tichý a ovládá romský jazyk. Na fotce taky vidím cikáně. Neříkám, že ho nelituju, jen tvrdím, že cikáni svoje děti nechají běhat bez dozoru, nebo do noci venku klidně i ve třech letech.

Další odpovědi
vagra

Můj názor je ten,že děti by si měli pořizovat lidé,kteří mimo jiné mají jasno, jestli se o ně budou schopni starat.
Jsem přesvědčen,že nechat tříleté dítě bez dozoru,je trestuhodné.
Škoda,že tomu tak u nás není.
Připadá mi to,že některé „matky"si vůbec neuvědomují nebezpečí,které na tak malé dítě,obzvlášť u řeky, čeká.
Dovolávat se pak Boží pomoci,po které volá "matka“ toho dítěte,se mi zdá být nesmyslné,smutné a zbytečné.

roxy52

To bylo cikáně..??