Avatar uživatele
hanulka11

Rodiče zřejmě nemají čas na své děti

co si o tom myslíte vy? Malého chlapečka našli utopeného nedaleko domu. Vím ,že se matka už potrestala sama tím co se stalo. Stále nechápu jak může 3leté dítě si hrát samo venku i když psali,že to bylo na zahradě. Děti jsou tak všetečné,že se jim nedá věřit.
Doplňuji:
Nečetla jsem nikde zmínku jaké to bylo děcko,ale ať bylo jakékoliv.Je to velmi k zamyšlení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, chucky, vagra, 1popelka1 před 4931 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
FilosofovaEm

Myslím, že cikáni ten strach o děti mají jinak. Už jen to, jak s nimi mluví… Nedivím se, že se jim často ději nehody.
Doplňuji:
Na Novinky.cz to bylo uvedeno ještě dopoledne, že je chlapec tichý a ovládá romský jazyk. Na fotce taky vidím cikáně. Neříkám, že ho nelituju, jen tvrdím, že cikáni svoje děti nechají běhat bez dozoru, nebo do noci venku klidně i ve třech letech.

Upravil/a: FilosofovaEm

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Můj názor je ten,že děti by si měli pořizovat lidé,kteří mimo jiné mají jasno, jestli se o ně budou schopni starat.
Jsem přesvědčen,že nechat tříleté dítě bez dozoru,je trestuhodné.
Škoda,že tomu tak u nás není.
Připadá mi to,že některé „matky"si vůbec neuvědomují nebezpečí,které na tak malé dítě,obzvlášť u řeky, čeká.
Dovolávat se pak Boží pomoci,po které volá "matka“ toho dítěte,se mi zdá být nesmyslné,smutné a zbytečné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

To bylo cikáně..??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek