Rodiče odjeli, chci uspořádat, pro pár kámošek a kámošek mejdlo, jak mám pak zahladit stopy, aby rodiče nic nepoznali?

Nejlepší odpověď
anonym

Kámoši nebudou?Ne,musíš vědět,koho si zveš do bytu.Stopy nezahladíš,každá mamina to pozná.Nic nedáš tak,jak to měla ona,nádobí neumeješ a nevyleštíš tak, jak má být.Já to poznala vždycky.

Další odpovědi
anonym

Poznaji to vzdycky !
A kdyz nepoznaji , prozradi sousede. ☹
Nebylo by lepsi to tim rodicum rict. 🙂
Uzijte si to ale , i za to vyhubovani vam to urcite bude stat zato ! 🙂
I ja byla mlada. 🙂 -iv-

Drap

Chovat se tak, aby žádné stopy nezůstaly

www

Nesmíte to přehnat. Pokud ano, předem vybrat jednoho, který vše uklidí 😁

gnosis

nic nerozbit, nepolit nic chlastem (ty sladke lepkave hnusy co dneska mladi pijou jdou z koberce tezko), samozrejme zadne koureni uvnitr. jak pisou ostatni – nezvi si domu nikoho, kdo se neumi chovat. na vyberu hostu to vsechno stoji a pada. jinak party v panelaku je nic moc – od 10 je nocni klid, coz jakoukoli oslavu s alkoholem dost omezuje.