ZetryxGO

Jak přemluvit rodiče, aby mi koupili králíčka?

Rodiče mi nechtějí dovolit další zvířátko co mám dělat chtěl bysem králíčka a přitom by jsem se o něj dobře staral

Nejlepší odpověď
nyjono

Budeš s tím muset ještě počkat.
Až se naučíš dobře česky, až ti rodiče uvěří, že se odalší zvířátko postaráš, pak možná.
Ani nepíšeš, jaká zvířátka už máš. Třeba jich máš už hodně

Další odpovědi
Kepler

To máš tak – moje děti zase chtěli pejska, s tím že se o něj budou starat a nakonec jsem mu musel obstarávat žrádlo, veterináře a venčit jenom já.

anonym

Tak budeš muset pro jednou ustoupit a přehodnotit priority.

quentos

Používat archiv, podobných otázek tu jsou desítky. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+p%C5%99em­luvit+rodi%C4%8De&ca­tegoryId=144