Mekli

Proč mi rodiče nechcou dovolit iPhone?

Nazdar…
Očekávám, že všichni, jakmile viděli nadpis mi chtějí napsat, jak na to nemají peníze a jak dělají dobře 🙂
Ale nejde tu o to, že chci iPhone 5S s nejvyšší kapacitou a koženým obalem za tisícovku, ale chci si koupit v bazaru iPhone 3GS za 3000. Ale ne, i když bych si ho platil celej sám (!), ale ne, vzhledem k tomu, že nebude v záruce, potom bych si údajně pořád půjčoval ten jejich, když se pokazí (jasně, Siemens MT50 :D).
Jak je přemluvit? :/
Doplňuji:
Odpověď, že nemám přemlouvat je mi určitě hrozně užitečná… hele, vážně něco normálního ;)
*čtěte diskusi

Odpovědi
Drap

Nepřemlouvej. Přežiješ to v pohodě i bez něho.

anonym

Možná by pomohlo, kdyby tvůj písemný projev byl ´trošku´ srozumitelnější a tvá čeština bez hrubých chyb…
:-O
Proč vlastně chceš iPhone??

Nevíteto?

Jak to mám vědět? Tvoje rodiče neznám 🙂

Wormas

Tak třeba řekni, že starej dosluhuje, potřebuješ novej, tenhle vypadá dobře a je za přijatelnou cenu. Kdyby se mi rozbil, tak ho dám do servisu, já to nějak bez něj přežiju. Nebo něco podobnýho

Nechápavé

Nekupuj ho je z bazaru takže na ho*no..Kup si novej nebo za 4000,– si kup Zopo zp700 rozhodně lepši než tendle šit…

dg

měl bys na to přijít sám.