FlAsh_7

Rodiče kupují jídlo a já se bojím, abychom za něj moc neplatili. Jak nad tím uvažovat?

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak nejez, pak už nebudeš ani myslet, natož blbě uvažovat …

Pepa25

Jak? jednoduše. Nemít vlastní přehnané požadavky, hlavně na různé mlsy.

alik360

Rodiče určitě vědí na co mají a co potřebují. O to bych se moc nestarala.

zjentek

Možno se uskrovnit a oslovit maminku s nabídkou receptů, jak vařit z mála (plný internet).

elkon

Neuvažovat, ale vařit doma, to je jediný způsob, jak ušetřit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

alik360: To se u některých rodičů hodně mýlíš. Někteří rodičové se chovají hodně nehospodárně. Před výplatou potom strádají.