Makina

Rodiče, kolik korun přibližně dáváte za kytku na konec školního roku pro učitelku?

Popř. když se třída domluví na kytce jedné velké, kolik děti vybírají?

Nejlepší odpověď
Drap

Vybírají po třech stovkách a koupí učitelce hned věnec, aby měli po prázdninách pokoj
Co se chceš takovouto otázkou dozvědět ?. V každém regionu a v každé třídě to bude jinak. Někde vybírají 50, někde 5 a ve většině tříd se nevybírá vůbec a kdo chce, tak kytku přinese.

Další odpovědi
marci1

Nevím jak to chodí dnes, ale trošku dříve to bylo tak, že každý koupil co uznal za vhodné. Stačí třeba jedna květina. Učitelka jich stejně dostane dost. Pokud se třída s rodiči domluví na společné kytce, tak to může být různé. Spíše si zjisti, kolik jsou rodiče ochotni na kytici přispět. 🙂

Adula.57

Stačí koupit jednu drahou (takovou tu velkou drahou) růži, nebo tři květy nějakých menších a levnějších. Ta učitelka toho dostane tolik, že se tím nemusíte tolik zabývat.

lexx

cha…vše podle známek na vysvědčení ! princip zásluhovosti a vazby na výsledky výuky…

roxy52

Podle předpokladáných známek-když to budou čtyřky a pětky,tak kytku utrhnu na zahradě a když jedničky až dvojky,tak kytku koupím klidně za 300 Kč.