orestez

Rodiče hodili 3 letou holčičku při nákupu v Kampusu do zavřeného auta. Stačí sdělení … obvinění z?

Opravdu dospělí lidé ponechávají předměty v autě, když je vysoká teplota? Strážníci vytlkoukli okénko. Nereagující dívenku strážníci ochlazovali. Současně v kampusu hledali majitele-rodiče. Ti následně zavolali státní policii. Řeší se, co a jaké povinnosti porušili rodiče. Jaký trest jim navrhujete? I Sanitka přijela.

Nejlepší odpověď
marci1

Trestní zákoník § 195

Opuštění dítěte nebo svěřené osoby
(1) Kdo opustí dítě nebo jinou osobu, o kterou má povinnost pečovat a která si sama nemůže opatřit pomoc, a vystaví ji tím nebezpečí smrti nebo ublížení na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Další odpovědi
klumprt

§ 666 – hození dítěte do nevodného prostředí.

Edison

Teď si to po sobě přečti… Nápověda: Napsals pěknej blábol.. plácáš pátý přes devátý… Nedá se z toho pochopit vůbec nic. Takže se na to ani nedá jakkoli odpovědět.

orestez

Hele nejsem žurnalista. Takže když z toho nejde pochopit vůbec nic, tak jsem vlastně nic nenapsal.