unhoney

Roční dítě mluví a vyslovuje „r“, je to běžné nebo vzácné?

Dá mi někdo typ nebo radu, kde takové dítě přezkoušet a registrovat?Je možné je zapsat do Guinessovy knihy rekordů?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle mě je to běžné, protože já jsem v tomto věku „r“ už i psal :D

Další odpovědi
Damiana

Zkus to. Běžné to neni.:-) Třeba trumfne Bradáče.:-)
http://www.gu­innessworldre­cords.com/

hanny2: Výborná tchýně! Asi se v chlapečkovi také hodně vidí. Doufám, že jsi jí řekla, že jí to věříš, protože tvé holčičky je hodno pouze geniální dítě…
Připomnělo mi to jeden „inzerát“:

Prodám psa (sežral tchýni.)
Zn. Kupujte – dokud má chuť!

hanny 2

Běžné?To tedy není! Podle mě je to taková blbost,jako že tchýně mojí dcery jednou řekla,že její syn,když mu byl rok,mluvil ve větách!
Doplňuji:
Damiano – ona by si to přede mnou ani neodvážila vyslovit,protože bych se jí vys-
mála!To mě říkala dcera. Ale máš pravdu,že se v něm vidí – má sice
chlapečky ještě další dva,ale tento je opravdu,ale opravdu nejchytřejší!!!
O to víc mě přivádí do stavu šílenství,co zase geniálního se mu
zrodilo v mozku!

Klarushka.48

hele, nic není nemožné ;)

Deli

Je to každopádně rarita, zkusila bych třeba i pelhřimovskou agenturu rekordů a kuriozit – http://www.fi­remniakce.cz/cla­nek/pelhrimov­ska-agentura-dobry-den-zastresuje-v-ceske-republice-oblast-rekordu-a-kuriozit