Ivoman

Robotický vysavač zkušenosti ???

Máte už někdo doma robotický vysavač nebo jste ho měli zapůjčen ? Jaké jsou dojmy a zkušenosti prosím ?

Nejlepší odpověď
kazisvět

já ho mám, ale zkušenosti nic moc. Ze začátku jsem byl hodně nadšen, ale dle manželky nevysává pořádně zvláště v rozích a u nábytku. Já bych si toho ani nevšiml 🙂

Jeho použití je podle mne ok, pokud počítáte s tím, že stejně budete pravidelně vysávat standardním způsobem a máte velké místnosti s malým množstvím nábytku.

Další odpovědi
Jikra

Přátelé jsou to vyhozené peníze to mi veřte.
Mám Roombu za 12000,– a po 3měsících šla do skříně hajat.
Už sem to tu psal.
Obývák 5×6m, koberec,stůl+6ži­dlí,stěna, sedačka+2křes­la,válenda,hou­pací křeslo, kancelářská židle+psací stůl,konferenční stolek,stolek pod tv a krbový kamna.
Výsledek = bída.
Aby to fungovalo musíte jak píšou v návodu
vytvořit tzv.friendly prostředí tzn.česky
udělat mu plac aby se mohl vydovádět.
To šlo stranou,potom zase tamto a potom zase nazpátek,no jak u blbejch na dvorku.
Moje výdrž byla 3měsíce a šel do skříně.
Za ty prachy máte min.3 velice dobrý klasický
vysavače s vysokým sacím výkonem.
Mimochodem u robota se o sací sílu vůbec nejedná,ta je minimální, protože pracuje na principu aku smetáku tzn.že se tam točí dva kartáče který hrnou smetí do sběrný nádoby.
A potom ve finále to čistění to je teda humus.
Tak že stějně čas od času musíte luxovat

Marunka2

Manžel říkal, že jejich šéf zkoušel u nich v kanceláři a jako chlapi z toho byli unešeni. To víte, když se práce dělá sama a ještě za to můžou oni, páni tvrostva i robotů 🙂.
Prý se dostal všude – do rohů, poradil si s mnohými kabely od počítačů pod stoly, je nizoučký, takže se pohodlně dostal i pod nízký nábytek.
Osobní zkušenost ale nemám ☹. Ale podle manželových dojmů je úžesný. Cena myslím byla komem 10.000 ,–, možná říkal i 13000,–. Nevím, ale pro šéfa to jistě nebyla velká investice 😉.

Jo a teď mám dojem, že říkal, že si net robůtek napřed tu místnost nějak prozkoumal, než začal vysávat. No ale možná kecám. Pro mne je to scifi.